Jesteś tutaj

Autorskie Stanowiska Pracy

ASP

ASP I - Liberator
12,30 zł
maksymalnie 12
ASP II - z Asystą
123,00 zł
ASP III - z WWW KOREKTA
123,00 zł

Autorskie Stanowisko Pracy


Przed decyzją o zakupie ASP, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z całą ofertą.
Usługa ma trzy warianty, dopasowane do potrzeb innych grup Klientów.


AUTORSKIE STANOWISKO PRACY TO NAJWAŻNIEJSZY PRODUKT W SERWISIE.

TA USŁUGA POLEGA NA DOSTĘPIE DO NARZĘDZI, KTÓRE STWORZYLIŚMY

DLA SAMYCH SIEBIE, I WEDŁUG WŁASNEGO POMYSŁU.

Korzystanie z ASP wymaga - w zależności od zakresu aktywności, podjętej przez Autora - zawarcia jednej lub dwóch umów:


 

umowy o odpłatne świadczenie usługi dostępu do ASP 

(w zależności od wariantu koszt wynosi 12,30 lub 123 zł)

Umowy dotyczącej wykorzystywania funkcji <wystaw ibuka> 

(potrzebna tylko wtedy, gdy Użytkownik zdecydował się wystawiać ibuki w Serwisie Selfpublisher)

(Bez kosztów: wystawianie jest  bezpłatne, Serwis pobiera prowizję jedynie od udanej sprzedaży.

 

 

Autorskie Stanowisko Pracy to profesjonalna usługa, zaprojektowana przez praktyków - dla przedstawicieli różnych zawodów twórczych. Dlatego pozwala od razu przystąpić do pracy w luksusowych warunkach, na własnej imiennej stronie, uwalniając od nużącej administracji technicznej. No i w pełni uwzględnia specyfikę potrzeb twórczych osobowości.

Przede wszystkim, ASP oznacza dostęp do selfpublishera czyli narzędzia do pracy twórczej on-line, które daje możliwość pisania oraz publikacji w różnych formach. Punktem wyjścia jest tzw. Utwór, przez który wprowadza się treści do zasobów Serwisu. To mechanizm ogólnie podobny do bloga, ale umożliwia redakcję na poziomie konspektu, potrzebną w pisarstwie oraz przy scenariuszopisaniu.

Utwór jest zintegrowany z generatorem ibuków (MOBI, ePub, pdf). Ibuki wygenerowane w Serwisie z Utworu, Autor może skierować do sklepu, pobieralni albo ściągnąć na swój dysk. 

Strona Autora (rozbudowany profil) jest zintegrowana z narzędziami ogólnosystemowymi (np. Blogi, Utwory, Zapowiedzi Wydawnicze), więc zawodowa aktywność Autora kształtuje także jej wygląd. W chwili aktywacji usługi, profil Autora (nazwisko/zdjęcie) pojawia się w galerii Autorów. W momencie wstawienia pierwszego ibuka do sklepu, na stronie Autora pojawia się elektroniczna księgarska półka. Dzięki ASP Autor może planować swoją pracę oraz promocję dzieł, publikować na bieżąco w otoczeniu poprzednich dokonań oraz kreować swój wizerunek niczym na targach książki, stając się osobą naprawdę bliską Czytelnikom.

Obsługa oprogramowania została przystosowana do potrzeb osób, które odnoszą się z rezerwą do technologii. Procesy wydawnicze opracowano, mając na uwadze potrzeby osób, nie obeznanych z taką pracą.

Dlatego:

 • nawigacja po ASP nie wymaga intuicji - wystarczy z uwagą przeczytać instrukcje;
 • wszystko, co ważne, zostało napisane dwa razy, wielkimi literami albo wzięte w ramkę;
 • rozbudowano system bezpłatnego i płatnego wsparcia obsługi i w każdej chwili można - bez lęku czy wstydu - wezwać na odsiecz kawalerię.

 

Ponadto:

 • Serwis z zasady skupia się na promocji i należytej ekspozycji nazwy Użytkownika (czyli nazwiska bądź stałego pseudonimu Autora), a dopiero w następnej kolejności - tytułów dzieł;
 • Serwis dostarcza komplet narzędzi do autopromocji, pozostawiając zainteresowanym 100% decyzji w sferze kreacji wizerunku;
 • Polityka Serwisu zakłada, że Autorzy nie będą musieli konkurować o uwagę Czytelników oraz gości z reklamami linii lotniczych lub środków do czyszczenia klozetu. Przewidujemy zresztą przewagę tzw. reklamy społecznej nad komercjalną. Ale, z drugiej strony, każdy Autor ma na swoim elektronicznym biurku narzędzia, które pozwalają zamieszczać reklamy na zarządzanej przez niego powierzchni. I to jest jego suwerenna - i nikomu nic do tego! - decyzja, czy wybiera życie w wieży z kości słoniowej, czy też woli odcinać kupony od popularności, którą osiągnął własną ciężką pracą.
 • Serwis dostarcza narzędzia, niezbędne do promocji dzieł i projektów na wszystkich etapach od pomysłu do sprzedaży - a także organizuje wydarzenia, które skłaniają do użycia tych narzędzi nawet najbardziej nieśmiałe i wrażliwe osoby;

 

Wszystkie niezbędne dokumenty są w stopce. Proponujemy je pobrać, wydrukować, spokojnie się nad nimi zastanowić i do nas wrócić. Albo... zaryzykować 12,3 zł i spróbować pobawić się selfpublisherem na swoim Autorskim Stanowisku Pracy. Ryzyko nie jest zbyt duże, ale zaskoczenie możliwościami Serwisu - i owszem. Bo ASP to prawdziwa zawodowa szansa w cenie mniejszej niż paczka papierosów. 

Usługa Autorskie Stanowisko Pracy (wariant 1-3) jest usługą odpłatną, oferowaną w trzech wariantach:

 • ASP1 – Liberator
 • ASP2 – Asysta Techniczna
 • ASP3 – WWW-korekta

ASP 1 to usługa elektroniczna, która polega na rozszerzeniu uprawnień konta Użytkownika w Serwisie.

ASP 2 – Asysta Techniczna oraz ASP3 – WWW-korekta to pakiet usług, który składa się z dwóch elementów:

 • usługi elektronicznej ASP1 (rozszerzenie uprawnień konta Użytkownika w Serwisie);

+

 • usługi zdalnej (odpowiednio: usługi technicznej asysty lub korekty tekstu o określonej objętości)

 

ASP to usługa, świadczona w okresach. Każdy okres trwa 31 dni - i nie trzeba kupować więcej. Umowa o świadczenie odpłatnych usług elektronicznych (ASP) po upływie 31 dni wygasa automatycznie wraz z rozszerzonymi uprawnieniami technicznymi konta Użytkownika. Jest to umowa okresowa, na czas ściśle oznaczony i nie wymaga okresu wypowiedzenia.

W przypadku wykupienia przez Użytkownika dwóch lub więcej okresów świadczenia usługi naraz, umowa stron trwa przez odpowiednią wielokrotność liczby 31 dni tj. w przypadku zakupu 3 okresów ASP, strony są związane jedną umową, która trwa przez 93 dni i automatycznie wygasa, bez okresu wypowiedzenia, po upływie tego terminu. W przypadku dokupienia podczas trwania tej umowy, w dowolnym momencie, jednego lub więcej okresów usługi ASP umowa zostaje automatycznie przedłużona o wykupioną wielokrotność liczby 31 dni tj. np. w przypadku dokupienia dwóch okresów usługi ASP w 74 dniu trwania umowy umowa zostaje automatycznie przedłużona o kolejne 62 dni, a po tym okresie wygasa automatycznie bez okresu wypowiedzenia.

Usługi z oferty ASP1-3 można w dowolnym momencie łączyć oraz realizować je w takiej kolejności, która jest Autorowi potrzebna tj. np. Autor, który wykupił dwa okresy ASP do samodzielnej pracy (Liberator) może w dowolnym momencie wykupić ASP z korektą i zrealizować ASP z usługą Wirtualnego Wsparcia Wydawniczego jako pierwszą, od zaraz. Naturalnie jednoczesnie dochodzi do wydłużenia okresu jego dostępu do elektronicznego gabinetu.

Zapraszamy!

Pytania: selfpublisher@selfpublisher.pl