Jesteś tutaj

ASP I - Liberator

12,30 zł
maksymalnie 12
SKU:
47

Usługa przeznaczona dla blogerów oraz osób sprawnie poruszających się w sieci.

Usługa ASP I polega na rozszerzeniu uprawnień technicznych konta Użytkownika przez okres 31 dni.

Rozszerzenie uprawnień konta Użytkownika umożliwia Autorowi dostęp do elektronicznego gabinetu Autora (Autorskiego Stanowiska Pracy), zaopatrzonego w selfpublisher, czyli wielofunkcyjny mechanizm o takich możliwościach:

  1. dodawanie do katalogu w Serwisie tzw. Utworu czyli narzędzia do publikacji, w obsłudze oraz działaniu podobnego do bloga – które m. in. pozwala na zakładania karty tytułowej i sukcesywne dodawanie kolejnych wpisów oraz ich wyświetlanie na specjalnej podstronie, zintegrowanej z profilem Autora, w układzie chronologicznym, a także redagowania kolejności wpisów;
  2. konwertowanie treści Autora wprowadzonych do Utworu na ibuka w formatach ePUB, pdf, MOBI;
  3. kierowanie tego ibuka do sklepu albo pobieralni w Serwisie lub zgrywanie tych plików na dysk Autora.

Autorskie Stanowisko Pracy pozwala na tworzenie oraz prowadzenie kilku takich Utworów naraz, a także kilku blogów oraz wydawanie zapowiedzi wydawniczych; ponadto jest zintegrowane ze sklepem Serwisu: na profilu Autora wyświetla się jego półka w sklepie.

W ramach usługi Autor otrzymuje także dostęp do rozbudowanego profilu Autora, który daje pełną możliwość prezentacji jego dorobku, osoby, a także swojej zawodowej oferty.

Po powrocie uprawnień konta do stanu podstawowego, Autor traci dostęp do swojego elektronicznego gabinetu tj. nie może już osobiście dodawać, aktualizować, wycofywać treści z Serwisu, posługując się Utworami, Blogami, Zapowiedziami, a także zakładkami na swoim profilu, ale treści Autora są nadal przechowywane i wyświetlane w Serwisie przez okres 12 kalendarzowych miesięcy od chwili wykupienia ASP. W tym również czasie awatar Autora, wraz z jego nazwą Użytkownika i tytułem ostatnio dodanego Utworu wyświetla się w galerii Autorów w Serwisie.

Po ewentualnym ponownym rozszerzeniu uprawnień Autor od nowa uzyskuje dostęp do elektronicznego gabinetu, a co za tym idzie do swoich treści i może je swobodnie edytować, modyfikować, aktualizować i dodawać. Po ponownym wygaśnięciu uprawnień od nowa ustanawia się nowy 12-miesięczny termin przechowywania treści Autora, liczony od daty ponownej aktywacji usługi.

Okres 31 dni jest liczony od momentu aktywacji, co następuje automatycznie w chwili, gdy do Serwisu przychodzi raport z transferuj.pl lub PAYPAL (pośrednika, który obsługuje płatności) o wpłynięciu zapłaty od Klienta.

Rozszerzenie uprawnień konta Użytkownika następuje wyłącznie na tym komputerze, na którym dokonano zakupu usługi ASP.

Dezaktywacja usługi tj. powrót uprawnień konta do stanu podstawowego (bezpłatne konto Użytkownika zarejestrowanego) także następuje automatycznie, po upływie pełnych 774 godzin (31 x 24 godziny).

Aż do odwołania Usługa ASP jest limitowana. Każdy Autor może kupić maksymalnie 12 okresów dostępu do Autorskiego Stanowiska Pracy, w dowolnym czasie, kierując się aktualną potrzebą. Wszystkie usługi z oferty ASP można łączyć.

 

Więcej pytań: selfpublisher@selfpublisher.pl